Ovakav kraj prvog kola španskog prvenstva NIKO NIJE PRIŽELJKIVAO

U ponedeljak je privedeno kraju prvo kolo fudbalskog prvenstva Španije, ali ne baš na spektakularan način.

Najpre su na teren teren izašli igrači Viljareala i Granade, a gosti su zadovoljniji napustili teren – rezultat je bio 0:0.

„Žuta podmornica“, koja je u sredu posle penala izgubila meč za Superkup Evrope od Čelsija, dominirala je sve dok joj u 82. minutu nije isključej Fojt, ali totalnu inicijativu nije krunisala pogotkom.

U poslednjem meču uvodne runde nadmetanja u Primeri, Elče i Atletk Bilbao takođe su odigrali 0:0.

Elče je, istina, zatresao mrežu rivala, ali je taj pogodak Fidela u 29. minutu VAR poništio zbog ofsajda.

Na ovoj utakmici viđena su samo četiri šuta u okvir gola, od kojih su tri izveli gosti iz Balbaa, no rezultat na semaforu nije se promenio.