Raspored Superlige: Zvezda protiv Vojvodine na premijeri, Partizan gost Proletera

Današnjim žrebom u prostorijama Fudbalskog saveza Srbije određene su takmičarske pozicije superligaša i raspored duela po kolima za narednu sezonu Superlige Srbije. Voljom kuglica odlučeno je da branilac titule Crvena zvezda sezonu otvori protiv Vojvodine na domaćem terenu, dok će vicešampion Partizan prvi korak napraviti protiv Proletera u gostima.

Večiti derbi zakazan je za 9. kolo i biće odigran na stadionu Partizana.

RASPORED SUPERLIGE

1. KOLO

Crvena zvezda – Vojvodina,

Mladost – Radnički 1923,

Spartak – Radnički Niš,

Napredak – Kolubara,

Radnik – Metalac,

TSC – Novi Pazar,

Čukarički – Voždovac,

Proleter – Partizan.

2. KOLO

Vojvodina – Partizan,

Voždovac – Proleter,

Novi Pazar – Čukarički,

Metalac – TSC,

Kolubara – Radnik,

Radnički Niš – Napredak,

Radnički 1923 – Spartak,

Crvena zvezda – Mladost.

3. KOLO

Mladost – Vojvodina,

Spartak – Crvena zvezda,

Napredak – Radnički 1923,

Radnik – Radnički Niš,

TSC – Kolubara,

Čukarički – Metalac,

Proleter – Novi Pazar,

Partizan – Voždovac.

4. KOLO

Vojvodina – Voždovac,

Novi Pazar – Partizan,

Metalac – Proleter,

Kolubara – Čukarički,

Radnički Niš – TSC,

Radnički 1923 – Radnik,

Crvena zvezda – Napredak,

Mladost – Spartak.

5. KOLO

Spartak – Vojvodina,

Napredak – Mladost,

Radnik – Crvena zvezda,

TSC – Radnički 1923,

Čukarički – Radnički Niš,

Proleter – Kolubara,

Partizan – Metalac,

Voždovac – Novi Pazar.

6. KOLO

Vojvodina – Novi Pazar,

Metalac – Voždovac,

Kolubara – Partizan,

Radniči Niš – Proleter,

Radnički 1923 – Čukarički,

Crvena zvezda – TSC,

Mladost – Radnik,

Spartak – Napradak.

7. KOLO

Napredak – Vojvodina,

Radnik – Spartak,

TSC – Mladost,

Čukarički – Crvena zvezda,

Proleter – Radnički 1923,

Partizan – Radnički Niš,

Voždovac – Kolubara,

Novi Pazar – Metalac.

8. KOLO

Vojvodina – Metalac,

Kolubara – Novi Pazar,

Radnički Niš – Voždovac,

Radnički 1923 – Partizan,

Crvena zvezda – Proleter,

Mladost – Čukarički,

Spartak – TSC,

Napredak – Radnik.

9. KOLO

Radnik – Vojvodina,

TSC – Napredak,

Čukarički – Spartak,

Proleter – Mladost,

Partizan – Crvena zvezda,

Voždovac – Radnički 1923,

Novi Pazar – Radnički Niš,

Metalac – Kolubara.

10. KOLO

Vojvodina – Kolubara,

Radnički Niš – Metalac,

Radnički 1923 – Novi Pazar,

Crvena zvezda – Voždovac,

Mladost – Partizan,

Spartak – Proleter,

Napredak – Čukarički,

Radnik – TSC.

11. KOLO

TSC – Vojvodina,

Čukarički – Radnik,

Proleter – Napredak,

Partizan – Spartak,

Voždovac – Mladost,

Novi Pazar – Crvena zvezda,

Metalac – Radnički 1923,

Kolubara – Radnički Niš

12. KOLO

Vojvodina – Radnički Niš

Radnički 1923 – Kolubara,

Crvena zvezda – Metalac,

Mladost – Novi Pazar,

Spartak – Voždovac,

Napredak – Partizan,

Radnik – Proleter,

TSC – Čukarički.

13. KOLO

Čukarički – Vojvodina,

Proleter – TSC,

Partizan – Radnik,

Voždovac – Napredak,

Novi Pazar – Spartak,

Metalac – Mladost,

Kolubara – Crvena zvezda,

Radnički Niš – Radnički 1923.

14. KOLO

Vojvodina – Radnički 1923,

Crvena zvezda – Radnički Niš,

Mladost – Kolubara,

Spartak – Metalac,

Napredak – Novi Pazar,

Radnik – Voždovac,

TSC – Partizan,

Čukarički – Proleter.

15. KOLO

Proleter – Vojvodina,

Partizan – Čukarički,

Voždovac – TSC,

Novi Pazar – Radnik,

Metalac – Napredak,

Kolubara – Spartak,

Radnički Niš – Mladost,

Radnički 1923 – Crvena zvezda.





Izvorni članak

Možda vas zanima

Komentariši