SITI JE BIO NEMILOSRDAN PREMA ARSENALU: Leno je iz svoje mreže čak pet puta morao da vadi loptu!

Od 18:30 je derbi kola na Enfildu između Liverpula i Čelsija

Fudbaleri Mančester sitija su u prvoj utakmici trećeg kola Premijer lige na svom stadionu savladali Arsenal sa 5:0.

“Građani” su poveli u sedmom minutu golom Gundoana koji je otključao mrežu “Tobdžija”. Posle samo pet minuta prednosti je bila udvostručena kada je pogodio Tores.

A pred kraj poluvremena u 43. Gabrijel Žesus je postigao treći gol kojim je Siti poveo sa 3:0.

Drugo poluvreme je bilo slično kao i prvo, samo što je Siti postigao dva, a ne tri gola. Strelci su bili Rodri u 53. i ponovo Feran Tores u 84. minutu za petardu u mreži Arsenala.

Klub iz Londona posle tri kola ne samo da nema nijedan bod, već nije uspeo da postigne nijedan gol (0:9), Siti na drugoj strani je trenutno prvi sa sedam bodova.

U sledećem kolu Mančester siti će ići na King Pouer stadion na noge Lesteru, dok Arsenal će priliku za svoje prve bodove tražiti na svom terenu protiv Noriča.