STANKOVIĆ PONOSAN NA MLADE IGRAČE: Treba više karaktera za ovaj meč, kontrolisali smo igru do Partizanovog gola! (FOTO) (VIDEO)

Nerešeno je bilo u Humskoj.

Fudbaleri Partizana su u 165. večitom derbiju dočekali Crvenu zvezdu. Rezultat je bio 1:1, a u strelce su se upisali Bibras Natho i Aleksandar Katai. Odmah po završetku meča, svoje utiske je izneo trener Zvezde Dejan Stanković rekavši da je preponosan na mlade igrače.

Derbi nas odvuče na neku stranu kako se njemu ćefne. Mi smo do tog gola kontrolisali utakmicu, nismo imali neke probleme. Uglavnom tako biva, ali sam zadovoljan reakcijom svojih momaka. Prezadovoljan sam decom koja su ušla i preponosan sam na tu decu. Ovo je za njih dan koji će sigurno pamtiti. Treba karaktera za ovakvu utakmicu, ja sam uvek tu da pohvalim, ali nekad moram da kažem, fali karaktera. Dobar derbi, idemo dalje, rekao je Stanković.

Igrao se 37. minut kada je nakon nešto dužeg napada Partizana loptu uzeo Biras Natho. Izraelac je nakon sjajnog driblina još bolje šutirao i lopta je zatresla Borjanovu mrežu. Izgledalo je kao da jedan od najboljih golmana u Superligi, zbog loše postavke nije imao šanse.

Crvena zvezda u 83. minutu dolazi do izjednačenja. Katai je u dosadašnjem toku meča imao nekoliko pokušaja glavom, a ovaj je konačno završio u Popovićevoj mreži. Velika radost za crveno-bele.